Mirek Okniński rekomenduje Piotra Świerczewskiego do walki w MMA!

Piotr Świerczewski miał już okazję stoczyć swój pojedynek w MMA. Było to w 2019 roku, kiedy to Świerczewski zawalczył podczas drugiej gali FFF. Były piłkarz pokonał swojego przeciwnika i na tym zakończył swoje występy w formule MMA. Teraz temat jego walki powraca, natomiast rekomenduje go sam Mirek Okniński. Sprawdźcie sami!

Wszystko w kontekście walki Najman – Murański. Panowie stwierdzili, iż Tomasz Adamek byłby idealnym przeciwnikiem dla osoby, która wygra ten pojedynek. Jednak jest to zdecydowanie zbyt odległa galaktyka dla obu zawodników, skutkiem czego Mirosław Okniński postanowił zaoferować Piotra Świerczewskiego, który ma aktualnie dodatni bilans!

Zdecydowanie lepszy pomysł!

Wydaje się, że pomysł walki Piotra Świerczewskiego z wygranym pojedynku Najman – Murański to bardzo dobry pomysł. Szczególnie w wypadku, w którym Piotr Świerczewski nie darzy uznaniem Marcina Najmana. Były piłkarz już wcześniej wypowiadał się o zawodniku High League w bardzo negatywny sposób.

Według niego, podejście Marcina Najmana jest bardzo drwiące. Piotr Świerczewski stwierdził także, że Marcin Najman nigdy nie osiągnął jakiejkolwiek kariery w boksie. Według Piotra Świerczewskiego, największym sukcesem Marcina Najmana jest udział w programie „Big Brother”.

Mirosław Okniński bierze sprawy w swoje ręce!

Mirosław Okniński postanowił zarekomendować zawodnika, który uczęszczał w przeszłości do niego na treningi. Jak widać, wraz z Piotrem Świerczewskim mają bardzo dobre relacje, skutkiem czego trener postanowił zarekomendować Piotra Świerczewskiego do walki:

Czytaj również:  Lambert Akhiadov oskarżony o brutalne zabójstwo!