Klaudia Syguła zawalczy na gali MMA GP!

Polska zawodniczka związała się z federacją MMA GP, dla której zawalczy jeszcze w tym roku. Jest to pierwsza walka zawodniczki od długiego czasu, ponieważ Klaudia Syguła miała już dwukrotnie zawalczyć w ostatnim czasie. Jej pojedynki nie dochodziły jednak do skutku. Kolejna walka, na którą wszyscy liczą, odbędzie się 16 września w Genewie. Jej przeciwniczką będzie Yulia Kutsenko!

Klaudia Syguła nie może mówić w ostatnim czasie o szczęściu. Zawodniczka miała już w maju walczyć podczas gali ARES FC 15. Finalnie do jej starcia nie doszło. Kolejne zestawienie Klaudii Syguło miało mieć w lipcu. Co ciekawe, jej przeciwniczką miała być właśnie Yulia Kutsenko. Jednak i do tej walki finalnie nie doszło.

Na całe szczęście, udało się zorganizować nową galę i nowy termin. Tym razem, Klaudia Syguła ma zawalczyć dla organizacji MMA GP, która postanowiła powrócić do zestawienia Polski z Kutsenko. Co ciekawe, obie zawodniczki miały okazję jednokrotnie występować, podczas gal FEN. Dziś jednak wiemy, że obie skrzyżują rękawice już 16 września, podczas gali odbywającej się w Genewie.

Warto przypomnieć, że Klaudia Syguła posiada rekord pięciu zwycięstw pod rząd, z kolei Yulia Kutsenko, ostatnim razem przegrała swoją walkę.

Poniżej oficjalne potwierdzenie walki obu Pań:

Czytaj również:  Clout MMA z kolejnym pojedynkiem! Labryga vs. Załęcki!