Kamil Łaszczyk wypowiedział się na temat Ferrariego!

Konflikt pomiędzy Amadeuszem Ferrarim a Kamilem Łaszczykiem wydaje się nie być zakończony. Wszystko przez ostatni wywiad Kamila Łaszczyka, który w negatywnych słowach wypowiedział się o gwieździe federacji FAME. Kamil Łaszczyk ma nadal negatywne zdanie o swoim byłym oponencie. Czy to oznacza rewanż pomiędzy zawodnikami?

Co ciekawe, sam Kamil Łaszczyk nie wyklucza takiej opcji i potwierdza, że gdyby miał więcej czasu na przygotowania, wypadłby jeszcze lepiej, niż na ostatniej walce z Ferrarim. Oznacza to, że bokser widzi możliwość na to, aby zawalczyć jeszcze jeden raz, choć jak sam Kamil Łaszczyk twierdzi, najlepszym rozwiązaniem dla obu stron byłaby walka w K1. Takiego zdania nie podziela jednak Amadeusz Ferrari, który na ten moment może nie być nawet zainteresowany rewanżem z bokserem.

Sam Kamil Łaszczyk w wywiadzie dla portalu Ring Polska stwierdza, że nie ma na ten moment żadnych wyzwań bokserskich, dlatego widzi otwartą furtkę w świecie freak fightów, które mogą zapewnić mu duże i medialne pojedynki.

Jeśli natomiast chodzi o Amadeusza Ferrariego, Kamil Łaszczyk stwierdził, że zawodnik FAME nie jest honorowy, ponieważ nie zmienił swojego pseudonimu. Trzeba jednak uczciwie oddać, że w ostatnim czasie Amadeusz Ferrari działa na nowym kanale, o nazwie „AMADI”.

Czytaj również:  Daro Lew zaczepia kolejnego, potencjalnego rywala!