Daro Lew zaczepia kolejnego, potencjalnego rywala!

Po ostatniej wygranej z Ludwiczkiem, Daro Lew nabrał wiatru w żagle i szuka kolejnych wyzwań we freak fightach. Nie musieliśmy więc długo czekać aby zobaczyć, jak Daro zaczepia kolejnych zawodników, za pomocą swoich social mediów. Kto tym razem znalazł się na jego celowniku? Sprawdźcie sami!

Daro Lew chce kontynuować swoją passę i jak najszybciej wrócić do oktagonu. Oczywiście lista potencjalnych przeciwników dla Daro Lwa jest bardzo spora, jednak selekcjonując osoby na równym poziomie, taka lista zmniejsza się do minimum. Daro Lew oczywiście zawsze kalkuluje i dobiera przeciwników których atakuje w taki sposób, aby Ci byli w jego zasięgu. Można powiedzieć, że tak jest i tym razem, ponieważ Daro Lew na swój celownik wziął Disa, który już miał swój debiut w oktagonie.

Dis ma za sobą wygraną walkę z Maciejem Zoniukiem o ksywie Zony, który okazał się dla niego dużym wyzwaniem w oktagonie. Obaj zawodnicy przewalczyli ze sobą 3 rundy, podczas gali High League 2 i dali całkiem ciekawe show. Finalnie, decyzją sędziów, wygrał Norbert Gierczak, czyli popularny w sieci Dis.

Czy Daro Lew poradziłby sobie z Disem? Trudno to przewidzieć z góry, jednak może będzie okazja do tego, aby zobaczyć obu zawodników w oktagonie.

Czytaj również:  Najman mocno na temat Boxdela!