Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev na face to face!

Jan Błachowicz i Magomed Anakalaev mają już face to face za sobą. Zawodnicy wyglądają niezwykle skupieni i zdeterminowani od samego początku, kiedy złapali ze sobą kontrakt wzrokowy. Widać, że z obu stron nie ma żadnego lekceważenia przeciwnika. Jest tylko spokój, opanowanie i determinacja z obu stron. Zapowiada się nam niezwykle interesujące spotkanie!

Gala UFC 282 w Las Vegas odbędzie się już w nocy z soboty na niedzielę. O samym pojedynku możecie dowiedzieć się z naszej wyczerpującej zapowiedzi walki między Janem Błachowiczem a Magomedem Anakalaevem. Dziś zawodnicy mieli okazję stanąć na Face to Face, które miało wyjawić ich emocje przed tym pojedynkiem. Obaj zawodnicy pokazali mocną krew, poprzez bardzo chłodne spojrzenia, pełne skupienie i opanowanie przed najważniejszym dla siebie pojedynkiem.

Przypomnijmy, że obaj zawodnicy zawalczą o pełnoprawny pas mistrza wagi półciężkiej, który został zwakowany przez Jiriego Prochazkę, który przez względy kontuzji, nie mógł wyjść do swojego pojedynku.

Mamy dla Was oczywiście przygotowane video z tego wydarzenia, dlatego zapraszamy do oglądania:

Czytaj również:  Kolejny pretendent po walce Błachowicza jest znany!