Justin Gaethje oskarża McGregora o doping!

Ostatni wywiad z Justinem Gaethje odbił się bardzo mocnym echem. Głównie za sprawą poruszonego tematu walki z Conorem McGregorem. Jak stwierdził sam Amerykanin, Conor używa niedozwolonych substancji przez UFC!

Sam Justin Gaethje jest ostatnio zawodnikiem nieaktywnym w UFC. Niemniej jednak, zapowiada on już swój powrót do oktagonu w pierwszym kwartale 2023 roku. Warte uwagi jest to, że w tym czasie do oktagonu wraca również Conor McGregor, który aktualnie jest w pełnym gazie, jeśli chodzi o swoje przygotowania.

Warto wspomnieć, że już kilka lat temu miałą miejsce pierwsza rozmowa na temat potencjalnego pojedynku między tymi zawodnikami. Jednak według samego Justina, w ubiegłym roku nie padła żadna propozycja finansowa na temat takiego zestawienia. Amerykanin w ostatnim wywiadzie znów został zapytany o takie zestawienie.

Warto zwrócić uwagę iż faktycznie, Conora McGregora omijają organy, które zajmują się losowym testowaniem zawodników UFC. Justin Gaethje ma na ten temat swoje przemyślenia i teorie.

Czytaj również:  Szeliga zawalczy z Marcinem Wrzoskiem na FAME 17!