Szeliga zawalczy z Marcinem Wrzoskiem na FAME 17!

Ogłoszenie walki Szeliga – Wrzosek jest z pewnością nie lada gratką dla fanów MMA. Starcie zostało ogłoszone jako pierwszy pojedynek gali FAME 17, która odbędzie się 3 lutego, 2023 roku. Na ten moment nie prowadzona jest jeszcze sprzedaż biletów na to wydarzenie. Możemy więc spodziewać się tego, że pełna promocja gali FAME 17 ruszy tuż po nowym roku, kiedy poznamy nowe nazwiska na karcie walk!

Po krótkiej przerwie, federacja FAME postanowiła przypomnieć o sobie na Instagramie. Tam ukazało się bowiem hitowe zestawienie, które jest main eventem gali FAME 17. Można dywagować nad tym, czy jest to dobre zestawienie na main event biorąc pod uwagę staż obu zawodników i różnicę klas, którą zobaczymy w oktagonie. Niemniej jednak, będzie to zestawienie, które z pewnością znajdzie swoich fanów i pozwoli zapełnić Krakowską halę, na której odbędzie się wydarzenie FAME 17.

Co ciekawe, aby podkręcić emocje w tym pojedynku, federacja postanowiła zakontraktować go w formule K-1 i z małymi rękawicami. Ma to wyrównać szansę Piotra Szeligi, który jak wiadomo, nie jest zawodnikiem wywodzącym się z parteru. Jego najmocniejszą stroną jest stójka, dzięki której jest w stanie wyrównać swoje szanse. Czy jednak w dużym stopniu? Zdecydowanie nie, ponieważ Marcin Wrzosek jest znany z chłodnej głowy i z pewnością przygotuje odpowiedni game plan, który może sprawić, że wbrew pozorom ta walka, dojdzie do końca czasu. Wszakże mowa tutaj wyłącznie od 3 rundach, po 3 minuty.

Poniżej oryginalny post federacji:

Czytaj również:  Co za zwrot akcji! Walka Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem będzie o pas!