Juras o propozycjach od federacji freak fightowych!

Juras to postać, która jest świetnie znana ludziom, którzy interesują się MMA. Zawodnik, który wygrał pierwszy turniej KSW, dziś zajmuje się wieloma biznesami i działa w branży MMA, na wielu płaszczyznach. Popularny zawodnik cieszy się także dużym zainteresowaniem ze strony gal freak fightowych, które bardzo chętnie widziałby Jurasa w swoich szeregach. Co na to jednak sam zawodnik? Sprawdźcie sami!

Łukasz Jurkowski, czyli popularny „Juras”, był gościem ostatniej rozmowy z Winim. Materiał jest dostępny na YouTube i zbiera duże zasięgi, głównie dzięki poruszonym tematom. Jako że panowie rozmawiali na różne tematy, nie mogło zabraknąć tematów freak fightów, które cały czas próbują pozyskiwać nowych zawodników, którzy coraz częściej przychodzą wprost ze świata sportowego.

Jak informuje Juras, kilka federacji zadawało mu poważne pytania, odnośnie możliwości zakontraktowania zawodnika. Niemnie jednak, Juras pomimo zdecydowanie większych stawek niż te, które daje mu KSW stwierdził, iż nie podejmie się wyzwania w freak fightach. Wszystko przez poziom wypowiedzi i styl, w jakim prowadzone są owe gale. Tym bardziej w momencie, w którym już raz, medialnie poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, iż nigdy nie wystąpi na żadnej gali freak fight.

Warto przytoczyć bowiem, że Juras to zawodnik bardzo ułożony, który oddaje szacunek każdemu swojemu przeciwnikowi, a w klatce pozostawia zawsze serce. Juras zaznaczył także, że w Polskim MMA był od początku i nie byłby w stanie spojrzeć sobie w twarz, gdyby zawalczył w formacji freakowej.

Nie wykluczył on jednak występu na KSW, jeśli taka oferta pojawi się, a jego czas pozwoli mu na wykonanie prawdziwych przygotowań do ewentualnego starcia.

Czytaj również:  Kacper Formela definitywnie odchodzi z FEN!