Jest szansa na rewanż Khalidov-Soldić?

Walka Khalidov Soldić była bardzo dobrym zestawieniem, które z pewnością zapamięta spora część kibiców, która tego wieczoru, oglądała zawodników w klatce. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas omawiany jest rewanż obu zawodników. Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że do takiego rewanżu nie dojdzie. Jednak Martin Lewandowski nie zamyka takiej możliwości. Co więcej, informuje, że pierwsze kroki w kierunku rewanżu zostały postawione!

W ostatnim wywiadzie, Martin Lewandowski z pewnością zaskoczył wszystkich  fanów KSW. Jak mówi jeden z właścicieli federacji, zostały już wykonane pierwsze ruchy w kierunku zakontraktowania takiego rewanżu. Sam Mamed jest podobno bardzo zdeterminowany do tego, aby stoczyć rewanżowe spotkanie, co jest motorem napędowym dla właścicieli gali KSW.

Podobno menadżer Soldicia wie o całym pomyśle i jest jak najbardziej zainteresowany zrobieniem takiej walki. Cały team Soldicia jest na tak, dzięki czemu taka historia może się wydarzyć. Pytanie jednak, jak do całego tematu podejdą organizatorzy obu federacji (przypominamy iż Soldić walczy aktualnie dla One Championship).

Martin Lewandowski skomentował także, że rozmowy z samym One Championship są bardzo trudne z uwagi na fakt, iż federacja uważa się za największą nie tylko w Azji, lecz także na świecie. Przez to, wszelkie negocjacje są bardzo skomplikowane, ponieważ przy ewentualnym wypożyczeniu zawodnika trzeba dopłacać bardzo dużo środków finansowych, aby wyciągnąć któregokolwiek z zawodników.

Ważne jest jednak to, że walka ma cały czas potencjał, jest nią duże zainteresowanie i może faktycznie, okazać się strzałem w dziesiątkę, przy aktualnej dyspozycji Mameda, która wydaje się być dość dobra.

Rozmowa z Martinem Lewandowskim poniżej:

Czytaj również:  Dojdzie do walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!