Jan Błachowicz wyróżniony przez UFC!

Jan Błachowicz został wyrożniony przez UFC, jeszcze przed galą UFC 291, na której stoczy pojedynek z Alexem Pereirą. Wyróżnienie związane jest z jego walkami, ponieważ dotyczy ono aż pięćdziesięciu testów, które USADA zrobiło Polakowi. Oznacza to, że Jan Błachowicz dołączył właśnie do bardzo elitarnego i wąskiego grona zawodników, którzy mierzą się dla federacji UFC i są prawdziwymi sportowcami, bez żadnego dopingu.

Co ciekawe, samo wyróżnienie ma bardzo duże znaczenie dla Polaka, który postanowił skomentować je, na swoich mediach społecznościowych. Jan Błachowicz przyznał, że cieszy się z tego wyróżnienia a okolicznościową kurtkę, którą otrzymał od UFC, zamierza nosić dumnie. Polak zwraca uwagę, że przez całą swoją karierę prowadził czysty tryb walk, bez żadnych wspomagaczy.

Dzięki temu, będzie po swojej karierze mógł patrzeć na nią z dumą, ponieważ nie uwzględniała ona żadnych dodatkowych dopingów, jak w wypadku niektórych gwiazd UFC, miało to miejsce. Przypomnijmy bowiem, że przedłużający się powrót Conora McGregora jest właśnie związany z domniemanym dopingiem, który zarzuca się byłemu zawodnikowi UFC.

Poniżej macie wgląd w post samego Jana Błachowicza:

Czytaj również:  Zapowiedź walki UFC 282: błachowicz ankalaev