Jan Błachowicz o walce Tomasz Adamek vs. Mamed Khalidov!

Hitowe starcie na gali KSW Epic zbliża się do nas wielkimi krokami. Za mniej niż miesiąc zobaczymy walkę Tomasza Adamka, który zadebiutuje w klatce. Jego przeciwnikiem będzie Mamed Khalidov, który doskonale zna klatkę, lecz do dyspozycji będzie miał wyłącznie uderzenia. Dzięki temu, komfort obu zawodników będzie niski i będą mierzyć się oni w niestandardowych dla siebie okolicznościach. Jak walkę widzi Jan Błachowicz? Sprawdźcie sami!

Według Janka Błachowicza, Mamed Khalidov byłby bez wątpienia faworytem tego pojedynku, gdyby miał do dyspozycji więcej możliwości, niż sam boks. Według Jana Błachowicza kluczowa będzie także klatka, która może okazać się problemem dla Tomasza Adamka, który nie będzie miał w jaki sposób zamykać swojego przeciwnika w ringu. Dodatkowo, Jan Błachowicz zauważył, że Tomasz Adamek nie boksował aktywnie od 6 lat, co może mieć również znaczenie w ich pojedynku.

Finalnie Jan Błachowicz stwierdza, że chyba większym faworytem tego pojedynku w jego oczach jest Tomasz Adamek. Według zawodnika UFC z Ciechanowa, to Tomasza Adamek powinien rozdawać karty w klatce i to on powinien finalnie wygrać to spotkane. Jednak Mamed ma szansę także, jeśli będzie dobrze pracować na nogach.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot odpowiada Turnerowi!