Mateusz Gamrot odpowiada Turnerowi!

Wczorajszy wieczór był pod medialnymi występami zawodników UFC 285. W wywiadach wziął udział między innymi Mateusz Gamrot, który nawiązał do słów Turnera i postanowił odpowiedzieć na pytania, czy boi się swojego najbliższego przeciwnika. Zobaczcie, co do powiedzenia miał Mateusz Gamrot.

W udzielonych wywiadach dla mediów, Mateusz Gamrot stwierdził, że jest prawdziwym wojownikiem, tak więc chętnie przyjął wyzwanie do walki z Turnerem. Dodatkowo, Mateusz Gamrot nie chce, aby publika UFC o nim zapominała. Chce aktywnie toczyć boje dla tej federacji, aby jego nazwisko było cały czas pamiętane, przez kibiców. Mateusz dodał także, że jego ostatnia walka miała miejsce 6 miesięcy temu, tak więc jest to wystarczająco długi okres.

Sam zawodnik przyznał, że wygrana z Jalinem Turnerem byłaby idealną opcją dla jego sytuacji, w kategorii lekkiej. Mateusz Gamrot doskonale zna atuty swojego przeciwnika, jednak nie są one dla niego przerażające.

Dodatkowo, Mateusz Gamrot zaznaczył, że jego przeciwnik ma serię 5 wygranych przed czasem, co jest dla niego jeszcze lepsze. Jeśli pokona swojego rywala, zyska na tym bardzo mocno nie tylko w oczach kibiców, lecz także w rankingu UFC. Mateusz dodał także, że wiele lat walczy u boku najlepszych strikerów, dlatego nie jest to dla niego problem.

Czytaj również:  Dustin Poirier już nie chce walki z Beneilem Dariushem!