Magomed Ankalaev przeprasza po swoim oświadczeniu!

Magomed Ankalaev po swojej ostatniej walce z Jankiem Błachowiczem miał zdecydowanie gorszy okres, skutkiem czego widzieliśmy płacz zawodnika, a także chwilowe deklaracje odnośnie braku kolejnych walk dla UFC. Jednak jego środowisko musiało szybko zareagować, skoro sam Magomed Ankalaev już teraz wycofuje się ze swoich słów i pokusił się nawet o przeproszenie Danę White’a.

Remis w ostatniej walce z Błachowiczem nie był dla nikogo dobrym znakiem (oprócz Janka, który wraz ze swoim narożnikiem czuł, że przegrywa walkę). Jednak starcie zostało okrzyknięte remisem sędziowskim, co wywołało całą lawinę emocji w świecie MMA. Jan Błachowicz przyznał, że według niego, nie jest on wygranym tego starcia. Z kolei Rosjanin nie czuł zdziwienia i zażenowania werdyktem sędziów, skutkiem czego powiedział wprost, że zastanowi się nad kolejnymi starciami w UFC.

Kiedy jednak emocje opadły, Rosjanin postanowił wystosować oficjalne sprostowanie, za pomocą swojego Twittera. W swoim sprostowaniu komentuje sytuacje i swoje przemyślenia na temat ostatniej walki. Dziś jednak narracja zupełnie się zmienia i Rosjanin prostuje, że chodziło mu o sędziowanie w Las Vegas, a nie samą organizację UFC. Zawodnik podziękował także samemu organizatorowi, którym jest Dana White i Mick Maynard.

Rosjanin postanowił także poinformować, iż do walki wszedł z kontuzją kolana, lecz pomimo niej, dał z siebie wszystko, co tylko miał do zaoferowania. Rosjanin potwierdza również, że według niego, to on jest zwycięzcą tej walki.

Poniżej oficjalne Tweety zawodnika:

Czytaj również:  Shogun Rua zawalczy ostatni raz!