Jakub Wikłacz poznał nowego rywala na gali XTB KSW Colosseum 2!

Jakub Wikłacz jest mistrzem KSW w kategorii koguciej. Pierwsza obrona jego pasa została potwierdzona podczas gali XTB KSW Colosseum 2, podczas której zawodnik będzie miał okazję znów pokazać swoje umiejętności. Warto dodać, że Jakub Wikłacz miał już walkę potwierdzoną na tej gali, lecz z karty walk wypadł Jojua, czyli jego przeciwnik. KSW jednak bardzo szybko znalazło zastępstwo i jest nim Werlleson Martins.

Wybór wydaje się być dość prosty i oczywisty. Werlleson Martins zajmuje aktualnie trzecie miejsce w federacji KSW, w kategorii koguciej, dlatego jest to analogiczny przeciwnik dla Wikłacza. Warto nadmienić, że Brazylijczyk wyróżnia się bardzo dobrym rekordem i pokonywał w przeszłości takich przeciwników jak Patryka Surdyna, nokautując go w trzeciej części wspólnego pojedynku.

Co ciekawe, Werlleson Martins miał już okazję wchodzić do walki za kontuzjowanego Jojuę. Pierwszy raz miało to miejsce podczas gali KSW 69, podczas której zastępował Gruzina, podczas walki z Sebastianem Przybyszem. Jeśli zaś chodzi o łączną ilość walk dla KSW, Werlleson Martins stoczył łącznie trzy walki dla tej federacji, z czego pierwszy pojedynek przegrał, natomiast dwa kolejne, okazały się już wygranymi.

Czytaj również:  Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17!