Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17!

Niestety, ale dochodzą do nas bardzo smutne informacje. Arkadiusz Tańcula nie wystąpi bowiem podczas gali FAME 17. Wszystko z uwagi na to, że doznał kontuzji. Dlatego też, całe zestawienie zostanie przełożone na FAME 18. Z kolei Wiewiór ma walczyć podczas FAME 17. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jednak, kto będzie jego przeciwnikiem.

Na ujawnienie przeciwnika nie mamy czekać jednak długo, ponieważ już jutro ma być jasne, z kim zawalczy Wiewiór, podczas gali FAME 17. Wiadome jest jednak to, że nie będzie to walka o pas, lecz zwykły fight, który ma jednak spełnić oczekiwania widzów, pod względem doboru przeciwnika. Czy kolejny raz możemy spodziewać się więc dużej dysproporcji wagowych między Wiewiórem a jego przeciwnikiem?

Co z Arkadiuszem Tańculą?

Jak podaje do wiadomości sama federacja FAME, Arkadiusz Tańcula doznał urazu mięśnia uda. Jest to dokładnie uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego, które wyklucza zawodnika na ten moment w udziale w FAME 17. Jednak kontuzja nie jest na tyle poważna, ponieważ zawodnik ma już być gotowy na 18 edycję tej gali.

Poniżej oficjalne oświadczenie federacji FAME:

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek kontra Mariusz Pudzianowski?