Jakub Kosecki odpowiada na wyzwanie Filipka!

Po wygranej Filipka na gali FAME 19, Jakub Kosecki postanowił wyzwać kolejnego przeciwnika, z którym chciałby zmierzyć się w oktagonie. Padło tym razem na Jakuba Koseckiego, który jak wiadomo, jest bardzo charyzmatycznym człowiekiem. Jakub Kosecki dodatkowo sam zgłaszał swoją gotowość do walki, tak więc bardzo możliwe, że zobaczymy go w oktagonie. Czy jednak jego przeciwnikiem będzie faktycznie Filipek? Sprawdźmy to!

W ostatnim wywiadzie Filipka, ten postanowił wyzwać konkretnego przeciwnika, którym okazał się być Jakub Kosecki. Mateusz Kaniowski nie czekał więc długo i postanowił porozmawiać z samym zainteresowanym, który już wiedział, że Filipek wyzwał go do walki.

Jak stwierdził Jakub Kosecki, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo medialne jest jego nazwisko w świecie sportu. Zauważa jednak, że byłaby to jego pierwsza walka w oktagonie. Dodatkowo, jak przyznaje zawodnik piłki nożnej, nigdy nie dostał „w mordę”, ani sam też nie zrobił nikomu krzywdy.

Mateusz Kaniowski bardzo szybko nakierował temat na potencjalną walkę z Sebastianem Fabijańskim. Tutaj, jak się okazuje, Jakub Kosecki widzi swoje szanse bardzo dobrze, twierdząc że pokonałby aktora, jedną ręką.

Jeśli zaś chodzi o Filipka, widać że Jakub Kosecki mocno dystansuje się od takiego pojedynku, ponieważ jak sam zauważył, Filipek w ostatniej walce pokazał się bardzo dobrze. Jakub Kosecki wypowiada się o nim także w bardzo dobrych słowach zaznaczając, że Filipek ma doświadczenie, siłę, a także charakter.

Poniżej znajdziecie cały wywiad z Jakubem Koseckim:

Czytaj również:  Don Kasjo gotów zawalczyć z Denisem Załęckim!