Don Kasjo gotów zawalczyć z Denisem Załęckim!

Po ostatnich rundkach Extra, w których udział brał między innymi Denis Załęcki, powrócono do pomysłu jego walki z Donem Kasjo. Sam Don Kasjo otrzymał telefon od federacji High League, podczas którego doszło do wymiany zdań zawodników. Obaj zawodnicy wydaje się, że jak najbardziej chcą ze sobą zawalczyć, jednak dzielą ich mocno warunki ewentualnej walki. Sprawdźcie sami!

Po programie Rundki Extra, Don Kasjo postanowił wyjaśnić całe zajście, za pomocą swojego profilu na Instagramie. Jak stwierdził Freak Fighter, jest w stanie wyjść do Denisa Załęckiego i zawalczyć z nim w „piąstkówkach”, jednak były zawodnik FAME informuje, że Denis musi pierw zbić wagę. Dodatkowo, Don Kasjo stwierdził, że można zrobić w ich umowie zapis o tym, że jeśli nie da znokautować podczas walki Denisa Załęckiego, nie otrzyma gaży za swój występ w walce.

Don Kasjo widzi swoje szanse w małych rękawicach, jednak pod warunkiem, że Denis Załęcki odstawi doping, który według niego, bierze zawodnik High League.

Jak więc można się domyślać, między zawodnikami brak porozumienia, które mogłoby doprowadzić do walki. Możliwe jednak, że po serii swoich pojedynków. Denis Załęcki zmieni zdanie i gdy jego lista przeciwników trochę się oczyści, temat Don Kasjo powróci, w bardziej realnych warunkach negocjacyjnych.

Czytaj również:  Don Kasjo wypowiedział się na temat walki Boxdel - Prezes FEN!