Jakub Kosecki konsultował występ w FAME z Krzysztofem Stanowskim!

Udział Jakuba Koseckiego na FAME 20 jest już faktem. Profesjonalny piłkarz będzie miał okazję tym razem sprawdzić swoje umiejętności w klatce. W ostatnim wywiadzie udzielonym Hubertowi Mściwojowskiemu Jakub Kosecki przyznał, że swój występ na gali FAME, musiał skonsultować z Krzysztofem Stanowskim. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ Jakub Kosecki gra dla KTS Weszło, czyli drużyny Krzysztofa Stanowskiego!

Jakub Kosecki w niedługim czasie zasili szeregi federacji FAME. Na ten moment, sam przyznaje, że bardzo mocno podchodzi do treningów i bierze je na poważnie. Co więcej, Jakub Kosecki od dłuższego czasu wyrażał chęć stoczenia walki w klatce. Aktywnie można było widzieć go wśród VIP-ów, na galach FAME. Dodatkowo, sam zawodnik pojawiał się już w wywiadach i na ściankach, enigmatycznie mówiąc o swojej przyszłości.

Dziś już wiemy, że podczas najbliższej gali FAME 20, która odbędzie się 10 lutego 2024 roku w Krakowie, Jakub Kosecki skrzyżuje swoje rękawice z Tuszolem! Warto jednak pamiętać, że pojedynek nie powinien być bardzo wymagający od Jakuba Koseckiego, który ze sportem ma do czynienia od małego. Jest to profesjonalny piłkarz, który może przełożyć wiele lat swojego doświadczenia sportowego, do oktagonu. Z kolei Tuszol będzie także debiutantem, jednak nie mającym wiele wspólnego ze sportem. Dlatego też, inny wynik niż wygrana Jakuba Koseckiego będzie wielkim zaskoczeniem!

Czytaj również:  Iza Badurek kontra Klaudia Syguła na BABILON MMA 33!