Jake Paul zadebiutuje podczas gali PFL!

Jake Paul jest już od jakiegoś czasu przymierzany do federacji PFL. Można powiedzieć, że jego występ jest już w stu procentach pewny, lecz brak tylko oficjalnego potwierdzenia tej walki, przez samą federację. Wydaje się, że sama federacja czeka na dobry moment, aby umieścić w swoim evencie tak dużą postać, jak Jake Paul. Skutkiem tego, możliwe że zobaczymy zawodnika podczas PFL 3, która będzie mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu!

Na temat angażu Jake’a Paul’a wypowiedział się Loren Mack, czyli vie prezes federacji PFL, który potwierdził, że Jake Paul wystąpi w stu procentach walkę dla federacji PFL, w 2023 roku.

Loren Mack dodał, że jest w stałym i ścisłym kontakcie z zawodnikiem i wie, że ten sumiennie trenuje i podchodzi poważnie do swojego debiutu w federacji PFL. Co więcej, Loren Mack dodał, że możemy być pewni tego, że będzie to walka w MMA.

Właściciele PFL pokładają wielką wiarę w Jake’a Paul’a, który według nich jest świetnym sportowcem i świetnie rozwija się w mieszanych sztukach walk.

Vice prezes dodał także, że już teraz trwają dyskusje i negocjacje we własnym gronie, jeśli chodzi o przeciwnika Jake’a Paul’a. Włodarze federacji są już po kilku rozmowach, z różnymi zawodnikami. Co więcej, Jake Paul naciska na duże nazwiska, więc jego rywal będzie również, z najwyższej półki!

Czytaj również:  Krzysztof Jotko również zawalczy dla PFL!