Krzysztof Jotko również zawalczy dla PFL!

Kolejne dobre wieści dla Polskich kibiców! Mamy kolejny Polski akcent, podczas najbliższej edycji PFL. Tym razem do karty walk wskakuje Krzysztof Jotko, który zastąpi Omariego Akhmedova w walce z Willem Fleurym. Tym samym Polak stanie przed szansą, aby móc zdobyć milion dolarów. Kibicujemy kolejnemu Polakowi, w drodze o te pieniądze!

Występ Krzysztofa Jotko jest z pewnością dużym zaskoczeniem. Jednak jest to bardzo pozytywne zaskoczenie, ponieważ kolejny Polak stanie do walki w organizacji Professional Fighters League, która w ostatnim czasie zaczyna mocno rosnąć w siłę. Tym samym, Polak będzie miał okazję również do tego, aby wywalczyć sobie wielką nagrodę, w postaci miliona dolarów.

Do walki dojdzie za równy miesiąc, ponieważ już 1 kwietnia w Virgin Hotels, który mieści się w Las Vegas.

Jego przeciwnikiem będzie Irlandczyk, który jest byłym mistrzem wagi średniej w federacji UAE Warriors. Aktualnie zawodnik ma passę czterech zwycięstw z rzędu, które odnosił właśnie w ramach walk na PFL. Dodatkowo, Irlandczyk mierzył się już z jednym Polakiem, a dokładniej z Maciejem Różańskim, z którym przegrał swoją walkę.

Z kolei Krzysztof Jotko przegrał swoją ostatnią walkę, która miała miejsce w  październiku, zeszłego roku. Po tej walce, jego kontrakt z UFC nie został przedłużony, skutkiem czego Polak był wolnym zawodnikiem.

Czytaj również:  Krzysztof Zimnoch znów atakuję Artura Szpilkę!