Jake Paul stoczy kolejną walkę MMA! Znamy datę!

Jake Paul to swoisty pogromca zawodników mieszanych sztuk walki, więc jego występy ogląda się bardzo dobrze. Okazuje się, że przed nami jego kolejne występy, ponieważ Jake Paul ma zakontraktowany kolejny pojedynek! Kiedy dokładnie stoczy swoją walkę? Kiedy zobaczymy YouTubera w klatce? Odpowiadamy!

Jake Paul to YouTuber, który próbuje swoich sił nie tylko w mieszanych sztukach walki, ale również w pięściarstwie. Na swoim koncie ma wiele walk, a w starciu z nim na pięści poległo wielu zawodników MMA, w tym między innymi Ben Askren, Anderson Silva, Tyron Woodley czy Nate Diaz. Co więcej, niektórzy z nich kończyli w nieciekawym stanie. Ostatnią walkę Jake Paul stoczył w sierpniu tego roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów pokonał Nate’a Diaza, niezwykle popularnego zawodnika mieszanych sztuk walki. Ta walka sprawiła, że Jake Paul powrócić na zwycięską ścieżkę, ponieważ wcześniej (luty 2023) przegrał niejednogłośnie na punkty z Tommym Furym.

Teraz docierają do nas informacje, że Jake Paul, mający rekord 7-1, stoczy swoją kolejną walkę. Ciekawostką może być fakt, że odbędzie się jeszcze w tym roku. Dokładniej mówiąc, pojedynek z jego udziałem zaplanowano na 15 grudnia. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na platformie DAZN. Dokładne miejsce organizacji gali bokserskiej nie została jeszcze podane. Oficjalny rywal póki co nie został ujawniony, więc nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić kolejne informacje.

Czytaj również:  Artur Szpilka odpowiada Denisowi Załęckiemu!