Jacek Murański zdradził kolejnego rywala w PRIME?

Za pomocą swoich mediów społecznościowych, Jacek Murański postanowił skomentować i jednocześnie zapowiedzieć swój powrót. Aktualny zawodnik PRIME MMA podał także enigmatycznie, kto będzie jego przeciwnikiem. Fani nie musieli długo szukać, ponieważ słowa Jacka Murańskiego dało się łatwo skonfrontować ze statystykami zawodników jednej z federacji sportowej. Sprawdźcie sami!

Jacek Murański powraca 20 października, na kolejnej gali PRIME MMA, która po sukcesie ostatniej edycji, może nabrać wiatru w żagle. Odpowiedni dobór zawodników sprawił, że gala PRIME 5 została oceniona dość pozytywnie przez wszystkich, którzy mieli okazję oglądać ją na żywo. Skutkiem tego, PRIME 6 zostało oficjalnie zapowiedziane, podczas ostatniego wydarzenia i już wiemy, że PRIME 6 odbędzie się 20 października.

Jako pierwszy, swoją gotowość do walki podczas tego wydarzenia zgłosił Jacek Murański, który dziś na swoich mediach społecznościowych uchylił dość dużego rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o swoje najbliższe zestawienie. Jacek Murański wyznał, że na kolejnej gali PRIME, będzie miał okazję stoczyć walkę swojego życia. Jego przeciwnik ma mieć historię w KSW i jak sam Jacek Murański dodał, ten zawodnik walczył dwukrotnie dla federacji KSW, raz wygrywając i raz przegrywając. Jacek Murański wykluczył oczywiście Marcina Najmana, z tego całego zestawienia.

Kibice bardzo szybko doszli jednak do tego, że jego potencjalnym przeciwnikiem może być Tomasza Oświeciński, który faktycznie, miał jedną porażkę i jedną wygraną w KSW, a także bardzo nie lubi postaci Jacka Murańskiego.

Jeśli plotki okażą się prawdą, PRIME z dużą pewnością sprowadzi masę kibiców przed ekrany.

Czytaj również:  Don Kasjo – wszystko na temat zawodnika