Jacek Murański zawalczy na PRIME 6!

Mamy pierwszą, oficjalną walkę na PRIME 6! Organizacja postanowiła bardzo szybko odsłonić karty i przedstawić jedną z walk, która będzie z pewnością, obiektem dużych kontrowersji i rozmów. Jacek Murański wraca do oktagonu. Jego przeciwnikiem jest tata Maksymiliana Wiewiórki. Sprawdźcie sami!

Powrót Jacka Murańskiego do oktagonu był jedną wielką niewiadomą. Sam freak fighter opowiadał o swoim powrocie w dość enigmatycznym stylu, nie chcąc odpowiednio nakierowywać zarówno na federację, jak i konkretnego przeciwnika. W ostatnim czasie, Jacka Murańskiego mogliśmy zobaczyć przed konferencją FAME 19, podczas której wspierał on z widowni Amadeusza Ferrariego.

Dziś wiemy już, że Jacek Murański wystąpi podczas PRIME 6, które odbędzie się 21 października, w Toruniu. Jego przeciwnikiem będzie „Stary Wiewiór”, który zadebiutuje we freak fightach. Na ten moment bardzo trudno jest stwierdzić jednoznacznie, jakie jest doświadczenie przeciwnika Jacka Murańskiego. Można jednak domyślać się, że debiutant może stać się przepustką do pierwszej wygranej Jacka Murańskiego.

 Poniżej potwierdzenie od samego PRIME:

Czytaj również:  Jacek Murański dziękuje Robertowi Pasutowi!