Jacek Murański rozniósł Starego Wiewióra na PRIME 6!

Za nami gala PRIME 6: Premium, która odbyła się w sobotni wieczór w Arenie Toruń. W drugiej najważniejszej walce imprezy zmierzyli się Jacek „Muran” Murański i Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka. Z jakim wynikiem? Jacek Murański okazał się lepszy!

Jacek „Muran” Murański to legenda polskich freak fightów. Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka to ojciec mistrza FAME MMA – Maksymiliana Wiewiórki. Dla Starego Wiewióra starcie z Murańkim było debiutem w mieszanych sztukach walki. Ich starcie podczas PRIME 6: Premium odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Jacek Murański miał z pewnością dużą przewagę kilogramów i siły. Poza tym to doświadczony zawodnik. Nic więc dziwnego, że Stary Wiewiór pomimo prób, nie miał szans z Muranem. Ten szybko go posłał na deski raz, a po wznowieniu walki, zrobił to drugi raz. Maciej Wiewiórka musiał zatem zachować czujność, bo do końca rundy zostało aż dwie minuty. Po zaledwie dwudziestu sekundach Jacek Murański posłał Macieja Wiewiórkę na deski i wygrał starcie przez TKO w pierwszej rundzie. Warto zauważyć, że to pierwsza wygrana Murana we freakach!

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak bardzo mocno na temat Jacka Murańskiego!