Jacek Murański i migawka z jego treningu!

Jacek Murański to postać w świecie freak fightów, która pomimo trzech walk przegranych, nadal jest owiana wielką tajemnicą. Jak twierdzi sam zawodnik, do każdej ze swoich walk wychodził z coraz to gorszymi kontuzjami. Kiedy jednak przyjdzie mu 4 raz wyjść do oktagonu, tym razem Jacek Murański ma być w pełnej sprawności fizycznej. Czy jednak doczekamy się najlepszej wersji Jacka Murańskiego podczas PRIME 5?

Walka z Pawłem Jóźwiakiem z pewnością elektryzuje, choć wśród zawodników PRIME nie było widać żadnej zawiłości, ponieważ Jacek Murański w ostatnim momencie doszedł do federacji PRIME, tuż po tym, jak federacja High League została zablokowana w naszym kraju. Jacek Murański nie pojawił się na pierwszej konferencji PRIME więc nie wiemy, jakie ma podejście do Pawła Jóźwiaka – mamy o tym przekonać się na drugiej konferencji przed PRIME 5, która odbędzie się już 29-go czerwca.

Aby jednak podsycić emocje przed pojedynkiem, Jacek Murański pokusił się o wrzucenie migawki ze swojego treningu. Całość okrasił lekko kąśliwym wpisem, w którym poinformował, że idzie po Pawła Jóźwiaka i jego „tureckie zęby”. Bardzo możliwe, że ten wpis rozpocznie kampanię internetową, która ma napędzić cały HYPE, przed walką obu zawodników.

Czytaj również:  Jak obstawiać walki na Fame MMA? Praktyczny poradnik