Izu Ugonoh we freak fightach?

Izu Ugonoh jest utalentowanym kicboxerem, który zaznaczył swoją obecność w Polskim sporcie. Jak jednak zauważył aktualny zawodnik MMA, szanse na starcie we freak fightach zawsze są. Tym bardziej w momencie, w którym Izu Ugonoh poznaje ten świat od środka (w ostatni weekend jako trener Pawła Bomby). Skutkiem tego, profesjonalny zawdonik nie wyklucza swojej walki w świecie freaków, jeśli dostanie dobrego przeciwnika!

W ostatniej rozmowie z portalem internetowym MMA-Bądź na bieżąco sam Izu Ugonoh stwierdził, że byłby w stanie przyjąć walkę w freakach, jeśli tylko byłaby ona ciekawa. Co więcej, zawodnik już teraz jest otwarty na propozycje, które zapewne spływają w czasie rzeczywistym.

Jak powiedział sam Izu Ugonoh, kiedy tylko skończy ze sportowymi walkami i będzie czuł się na siłach, przewiduje możliwość walczenia dla dobrej organizacji freakowej, która da mu ciekawego przeciwnika. Co więcej, Izu Ugonoh powiedział, że jest w stanie zawalczyć zarówno w boksie, K-1, czy też w MMA Skutkiem tego, lista potencjalnych przeciwników zaczyna się wydłużać o ciekawe nazwiska, które już dziś funkcjonują w świecie freak fightów.

Zawodnik przypomina także, że na dzień dzisiejszy ma aktualny kontrakt z KSW, co raczej wyklucza jego możliwość startów we freakach, choć jak dobrze wiemy, KSW widzi szansę na różne wyjątki, jeśli chociażby dany zawodnik potrzebuje dobrej walki na przetarcie.

Izu Ugonoh dodał także, że dalsze jego perypetie sportowe zależą w dużej mierze od KSW, ponieważ jak stwierdził sam zawodnik, do tej pory godził się na warunki, jakie otrzymywał od włodarzy.

Czytaj również:  Prime MMA 2 – II konferencja