Israel Adesanya chętny na rewanż z Błachowiczem!

W ostatnim wywiadzie, Israel Adesanya został zapytany czy byłby chętny na rewanż z Jankiem Błachowiczem. Padło stwierdzenie, które może dać szansę na to, abyśmy jeszcze raz przeżyli te emocje. Co Wy na to?

Israel Adesanya już w najbliższym czasie powróci do oktagonu, podczas gali UFC 281. Gala odbędzie się już w nocy z 12 na 13 listopada. Jego przeciwnikiem będzie Alex Pereira, który dwukrotnie pokonał Israela, jeszcze w czasach kickboxingu. Dodatkowo, jest to ostatnia osoba, która była w stanie znokautować słynnego już „The Last Stylebendera”.

Na swojej drodze sportowej, Adesanya zaliczył także inną wpadkę. Przegraną w oktagonie zaserwował mu nikt inny jak Jan Błachowicz, który w marcu, 2021 roku na UFC 259 zdominował swojego przeciwnika. Israel Adesanya w wywiadzie z Jakem Paulem wyznał, że to spotkanie faktycznie przegrał, choć początkowo mocno wierzył w swoją wygraną.

Jake Paul zapytał więc, czy Israel Adesanya chciałby powrócić do oktagonu, aby zrewanżować się Jankowi. Odpowiedź była następująca.

Dodatkowo, na liście potencjalnych przeciwników „Izziego” znajduje się nie kto inny, jak Sean Strickland.

Czytaj również:  Artur Szpilka odpowiada Denisowi Załęckiemu!