GROMDA 15 wyniki i podsumowanie walk!

W naszym artykule GROMDA 15 wyniki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, dotyczące wczorajszego wydarzenia. Gala GROMDA 15 okazała się bez wątpienia sukcesem. Niemniej jednak, była to jedna z najkrótszych walk, ponieważ zestawienia zaserwowane nam piątkowego wieczoru, obfitowały w szybkie zakończenia. Niemnie jednak, fani GROMDY mogą być zadowoleni. Właśnie podczas wczorajszej gali, padło wiele świetnych nokautów, które są warte odnotowania. Zapraszamy!

https://twitter.com/Benniacz/status/1730707296227864869?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1730707296227864869%7Ctwgr%5Ee89dbf156126777ea89324c51752a3d4d7f6dced%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fstrefamma.pl%2Fgromda-15-popek-ciezko-znokautowany-w-20-sekund-potezne-ko-w-debiucie-wideo%2F

Popek vs Orsu Corsu:

Walka zaczęła się od ataku Orsu Corsu, który postanowił iść w podwójną akcję. Co ciekawe, akcja nie była dość udana, dzięki czemu Popek znalazł miejsce na to, aby trafić Francuza, który został naruszony i który odbił się od lin. Po tej akcji dochodzi do regularnej awantury, podczas której Orsu Corsu udaje się trafić popka prawym sierpem, który automatycznie odciął Popka.

Walka trwała 20 sekund. Niestety, nie było nam dane zobaczyć więcej, niż jednej akcji Popka w trakcie walki.

Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn vs Łukasz „GOAT” Parobiec:

Walka na którą czekała cała społeczność GROMDY i nie tylko! Don Diego postanowił od razu wejść w ofensywę i atakować mocnymi seriami, których z kolei GOAT starał się unikać. GOAT pokazywał opanowanie, którym chciał jednocześnie zaznaczyć, że będzie czekał na akcje kontrującą, aby trafić Kubiszyna. Niestety, kolejne serie Don Diego robiły coraz większą masakrę w głowie Parobca, który upadał na deski. W pewnym momencie Don Diego zamykał swojego rywala swobodnie w narożniku, trafiając go bez większych problemów. GOAT finalnie przetrwał pierwszą rundę, lecz już teraz było wiadomo, że druga będzie prawdopodobnie zakończeniem jego walki.

Czytaj również:  KSW 52 - karta walk i wyniki walk tej gali!

Druga runda rozpoczęła się od równie wściekłego ataku, który przypuścił Don Diego, na bardzo zmęczonego Parobca. Pierw trafił go w prawym mocnym na korpus, następnie poprawił sierpem na głowę. Parobiec co prawda chciał wrócić do walki, lecz był już kompletnie odłączony. Skutkiem tego, narożnik nie chciał narażać zdrowia swojego zawodnika i rzucił ręcznik, poddając walkę.

GROMDA 15 wyniki – Ćwierćfinały:

Golcuś vs Dorian „Dorian” Darch: Golcuś wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie,

Artur „Bicek” Kubiak vs Rafał „Tata” Stasiak: Bicek wygrywa przez TKO w drugiej rundzie,

Jakub „Joker” Szmajda vs Ghost: Joker wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie,

Krzysztof „Rambo” Waczyński vs Damian „Wilku” Wilczyński: Rambo wygrywa przez KO w pierwszej rundzie.

GROMDA 15 wyniki – Finał:

Dominik „Golcuś” Owsiany vs Jakub „Joker” Szmajda: Wygrana Jokera przez TKO w pierwszej rundzie. Tym samym, Joker wygrywa turniej GROMDA 15!

GROMDA 15 wyniki – Superfighty:

Popek vs Orsu Corsu: Orsu Corsu wygrywa przez KO w pierwszej rundzie,

„Balboa” vs „Savage”: Balboa wygrywa przez KO w pierwszej rundzie,

Paweł „Gorilla” Werszynin vs Rafał „Siwollo” Tęcza: Gorilla wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie,

Piotr „Capo” Półchłopek vs Słomka: Słomka wygrywa przez TKO w czwartej rundzie,

Machine Gun vs Artur „Arczi” Chmielewski: Arczi wygrywa przez KO w pierwszej rundzie,

Mariusz „Mario” Kruczek vs Raging Bull: Mario wygrywa przez TKO w drugiej rundzie.

Walka wieczoru o pas GROMDA:

Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn vs Łukasz „GOAT” Parobiec: DON DIEGO wygrywa walkę przez TKO w drugiej rundzie pojedynku, dzięki czemu nadal pozostaje mistrzem GROMDY!