GROMDA 15: W grudniu rewanż Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem!

Czekałeś na rewanżową walkę Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem? No to mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Jest oficjalne potwierdzenie, że w grudniu zawodnicy znów się ze sobą zmierzą! Kiedy dokładnie dojdzie do ich starcia? Co wiadomo na temat walki Mateusza Kubisza z Łukaszem Parobcem? Poniżej garść informacji! Zapoznaj się z nimi koniecznie!

To już pewne, że Mateusz Kubiszyn, znany również jako Don Diego, zmierzy się w najbliższym starciu z Łukaszem ”Goatem” Parobcem. Informacja pochodzi bowiem od GROMDA, organizatora walk na gołe pięści. Do ich rewanżowego spotkania dojdzie już 1 grudnia 2023 roku na 15 edycji wydarzenia.

W swojej ostatniej walce Mateusz Kubiszyn wystąpił na gołe pięści, gdzie na gali GROMDA gdzie doszło do długo wyczekiwanego starcia z Bartłomiejem Domalikiem. Była to naprawdę świetna walka, która zakończyła się zwycięstwem Kubiszyna i zdobyciem pasa mistrzowskiego GROMDY. Oczywiście Don Diego ma też na swoim koncie wiele innych pojedynków, w tym na przykład dla freakowej organizacji High League. Mateusz Kubiszyn wszedł do klatki trzy razy i stoczył pojedynki z takimi zawodnikami jak Dawid ”Crazy” Załęcki, Denis ”Bad Boy” Załęcki, czy Damianem Janikowskim.

Łukasz Parobiec ma za sobą wiele pojedynków w organizacji GROMDA, a że pokazywał wielokrotnie wielki charakter i umiejętności, to cieszy się dużą popularnością wśród kibiców. Na jego koncie jest walka z Bartłomiejem Domalikowem, któremu sprawił duże problemu pomimo tego, że ten jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników walk na gołe pięści w Polsce. Ostatecznie przegrał, ale i tak świetnie się patrzyło na jego walkę. Łukasz Parobiec jednak od tej walki odnosi same sukcesu, o czym świadczą dwie wygrane. Pierwsze zwycięstwo odnotował przez przez KO w pierwszej rundzie, gdzie pokonał Valentina Vauthiersa podczas GROMDA 13. Drugie przez TKO również w pierwszej odsłonie walki, gdzie w efektownym stylu odprawił Luke’a ”Lose Cannona” Atkina na GROMDA 14.

Czytaj również:  Don Diego zawalczy z Pasternakiem, jeśli ten wygra z Szeligą!