Don Diego zawalczy z Pasternakiem, jeśli ten wygra z Szeligą!

Najbliższa walka Michała Pasternaka i Piotra Szeligi z pewnością pobudza wyobraźnię wielu. Bukmacher jednak od razu obrał jedną ze stron, mocno faworyzując Michała Pasternaka. Pokazuje to, że przewaga „Wampira” w walce ma być bardzo mocna i ten, szybko ma poradzić sobie z Szeligą. Wiadomo jednak, jak wyglądała ostatnia walka Piotra Szeligi, który w bardzo nieoczekiwanych warunkach, niezwykle łatwo poradził sobie z Marcinem Wrzoskiem, który doznał kontuzji. Jak będzie tym razem?

Michał Pasternak wchodzi o freak fightów i jak już wiadomo, ma kontrakt na kilka walk. Dlatego też, już teraz zaczęto dywagować nad tym, kto może być jego kolejnym, potencjalnym przeciwnikiem. W ostatnim wywiadzie Szalonego Reportera, prowadzący zapytał Don Diego, czy ten zawalczy z Michałem Pasternakiem.

Don Diego od razu zaznaczył, że walka w MMA nie ma sensu, ponieważ to „Wampir” jest w tej kategorii zdecydowanym faworytem i Don Diego nie widzi możliwości równej walki, w tej płaszczyźnie.

Jednakże Don Diego nie zamyka możliwości walki z Michałem Pasternakiem. Zaznaczył jednak, że jeśli ten przegra z Szeligą, nie będzie miała sensu ich walka. Możemy więc spodziewać się, że Michał Pasternak jak zwykle, podejdzie do swojego przeciwnika maksymalnie przygotowany i zrobi swoje, w oktagonie, co otworzy mu drogę do takich zawodników, jak Don Diego.

Czytaj również:  Piotr Szeliga zdradził, z kim miał walczyć w KSW!