GROMDA 13 ze świetnym trailerem!

Trailery do gali GROMDA zawsze opiewały w mocne sceny i smaczki, które czasem były aż zbyt kontrowersyjne. Niemniej jednak, federacja GROMDA postanowiła obrać zupełnie nowy kierunek i przy promocji gali GROMDA 13, pokazać zupełnie inne podejście do sportu, który prezentuje gala!

GROMDA to gala na gołe pięści, która skupia w sobie najmocniejszych przeciwników, którzy nie kalkulują. Najbliższa edycja gali odbędzie się już 26 maja, w piątek. Największym wydarzeniem tej gali jest oczywiście pojedynek dwóch championów federacji, czyli Balboa kontra Don Diego, który w ostatnim czasie bardzo dobrze radzi sobie także i w świecie freak fightów.

GROMDA 13 postanowiła obrać zupełnie nowy kierunek, pokazując wszystko to, co najpiękniejsze w sporcie. Nawiązanie do lat 90-tych okazało się bardzo trafne, ponieważ na trailerze pokazani zostali wszyscy największy sportowcy minionych lat, którzy zgromadzali nas wszystkich, przed telewizorami. Jest to nawiązanie do tego, że już w najbliższy piątek, przyjdzie kolejna świetna okazja do tego, aby kibicować najlepszym. Wystarczy odliczać do pojedynku Balboa vs Don Diego!

Poniżej możecie zobaczyć trailer gali GROMDA 13:

Czytaj również:  KSW 72 – zapowiedź gali i karta walk