Gala XTB KSW 90 już w ten weekend!

Gala XTB KSW 90 już w najbliższą sobotę. Jest to pierwsza gala KSW w 2024 roku. Co ciekawe, jest to gala, którą zobaczymy na otwartym kanale Viaplay. Z kolei przyszła gala KSW Epic, będzie już tworem, który zobaczymy w systemie PPV. My skupimy się jednak na tym, co przyniesie nam aktualna gala, czyli XTB KSW 90. Zapraszamy!

Bez wątpienia, najważniejszym pojedynkiem tej gali jest oczywiście main event. Arkadiusz Wrzosek powraca do klatki KSW po ostatnim zwycięstwie, które miało miejsce równy rok temu! Zawodnik KSW ma na swoim koncie 3 zwycięskie walki, co z pewnością rozpala oczekiwania widzów. Tym razem, jego przeciwnik będzie zdecydowanie bardziej doświadczony. Ivan Vitasović ma za sobą bowiem 18 stoczonych walk! Tym razem, Arkadiusz Wrzosek musi być przygotowany idealnie.

Z innych walk, które zwracają naszą uwagę jest z pewnością pojedynek Bartosza Fabińskiego, który zadebiutuje w klatce KSW. Jego przeciwnikiem będzie Francuz, Laïd Zerhouni. Zawodnik nie straszy rekordem 11-8, lecz z pewnością, będzie on bardzo sporą przeszkodą i nie pozwoli na łatwe zwycięstwo Polakowi.

Poniżej cała karta gali KSW 90:

Main event:

Arkadiusz Wrzosek (3-0) vs Ivan Vitasović (12-5-1)

Co-main event:

Bartosz Fabiński (16-5) vs Laïd Zerhouni (11-8, 1 NC)

Karta główna:

Damian Stasiak (14-9) vs Adam Soldaev (7-2)

Ramzan Jembiev (5-1) vs Isai Ramos (7-1)

Werlesson Martins (18-5) vs Oleksii Polishchuk (11-4)

Ewelina Woźniak (7-2) vs Aleksandra Toncheva (5-4-1)

Islam Djabrailov (9-5) vs Alfan Rocher-Labes (10-2)

Karta wstępna:

Marek Samociuk (4-4) vs Olegs Jemeljanovs (11-4)

Hugo Deux (2-0) vs Gino Van Steenis (4-0)

Szymon Karolczyk (5-3) vs Artur Krawczyk (4-3)

Czytaj również:  Trener Mirosław Okniński mocno na temat Denisa Labrygi!