FEN 46 zapowiedziany! Gala odbędzie się w maju!

Gala FEN 46 została już oficjalnie zapowiedziana! Widowisko sportowe odbędzie się 17 marca, w Pile. Samo wydarzenie zostało zatwierdzone zarówno na social mediach gali FEN, jak i przez oficjalnego dystrybutora gali, czyli na łamach Polsatu. Jakie zestawienia zobaczymy tym razem, na karcie walk?

Na ten moment nie za wiele wiadomo odnośnie gali FEN 46. Możemy jednak spodziewać się tego, że już w najbliższych tygodniach, będą trafiać do nas kolejne nazwiska i zestawienia, które mają rozpalić kibiców obecnych w Pile, jak i przed telewizorami.

Aktualnie wiemy o kilku nazwiskach i walkach, które pojawią się na FEN 46. Jednym z najbardziej wyczekiwanych może być walka Piotr Kuberski vs. Kamil Wojciechowski, która zapowiada się niezwykle interesująco. Kolejnym, znanym już zestawieniem wśród kibiców będzie walka Bartosz Szewczyk vs. Łukasz Klinger. Podczas FEN 46, odbędzie się także walka zawodników Bartłomiej Dragański vs. Jacek Bednorz.

Na ten moment znamy więc trzy zestawienia, które promują galę FEN 46. Pozostaje nam czekać na kolejne nazwiska, które mają uświetnić kolejną edycję FEN.

Poniżej także oficjalna zapowiedź wideo:

Czytaj również:  Cain Velasquez na temat swojej odsiadki!