Fagata, Dubiel i Paramaxil już nie zawalczą dla FAME!

Dalszy ciąg gorzkich konsekwencji afery „Pandora Gate”, w której udział wzięli Youtuberzy. Mowa o wypowiedzeniach, które otrzymało kilku zawodników federacji FAME. O całej sytuacji poinformowała jeszcze wczoraj sama federacja, która wprost nakreśliła, że nie ma tolerancji dla jakichkolwiek osób, które uczestniczą w ostatnich aferach, z udziałem YouTuberów. Co więcej, lista osób które banuje FAME jest większa i zapewne zwiększy się jeszcze, wraz z dostarczonymi informacjami opinii publicznej. Sprawdźcie sami!

Federacja FAME MMA, od samego początku stara się bardzo mocno reagować na wszystkie doniesienia wokół osób, które są z nią związane. Skutkiem tego, już w pierwszych godzinach po wyjściu na światło dzienne afery „Pandora Gate”, zawieszony w swoich prawach został Michał „Boxdel” Baron. Dziś wiemy już, że FAME cały czas pracuje nad tym, aby ostatecznie na stałe usunąć jednego, ze swoich medialnych włodarzy.

Nie lepiej jest wśród zawodników, wobec których panują czystki, w federacji FAME. Jak wczoraj poinformowała sama federacja, umowy zostały zerwane z takimi zawodnikami jak: Marcin Dubiel, Agata „Fagata” Fąk, a także z Paramaxilem, czy też z DeeJayPallaside’m. Niewykluczone, że lista zawodników wykluczonych z FAME wzrośnie, ponieważ informacji dotyczących samych zawodników jest o wiele więcej. Z różnymi zarzutami internautów boryka się bowiem Filip Zabielski. Lista może jednak zwiększyć się, ponieważ cały czas mówi się o nowych postaciach, o których jeszcze nie wiadomo oficjalnie.

Poniżej oficjalne oświadczenie federacji FAME:

Czytaj również:  Eldo i FAME? Niewykluczone!