Eldo i FAME? Niewykluczone!

W ostatnim wywiadzie dla Kanału Sportowego, Eldo został zapytany o możliwość wzięcia udziału w walkach freak fightowych. Odpowiedź była dość zaskakująca, ponieważ raper niejednokrotnie mówił o tym, że jest pacyfistą. Co więcej, Eldo słynie także i z tego, że jest bardzo konserwatywny, jeśli chodzi o swoje poglądy. Dlatego też, bardzo trudno było go łączyć z freak fightami, które raczej nie były w kręgu jego zainteresowań. Dziś jednak dowiadujemy się, że taka walka jest możliwa, przy odpowiednich warunkach finansowych!

Zmiana postawy Eldo jest widoczna od razu. Sam Eldo poinformował, że przy odpowiednich warunkach finansowych, które pozwoliłyby mu na zakup trzypokojowego mieszkania w centrum Warszawy dla swojego dziecka, jest w stanie zrobić z siebie „idiotę”.

Czy jednak Eldo jest dziś łakomym kąskiem dla freaków? Biorąc pod uwagę podejście samego rapera do tematu freaków, raczej nie może liczyć na dużą gażę. Kolejnym problemem mogłoby być zestawienie. Jedyne sensowne zestawienie w świecie rapowym to walka Eldo – Wujek Samo Zło, która miałaby możliwość sprzedania się, jeśli chodzi o środowisko rapowe i wyrównane szanse, z obu stron.

Dla Eldo byłby to debiut, z kolei Wujek Samo Zło już raz miał okazję walczyć i przegrał bardzo boleśnie ze zdecydowanie silniejszym i lepszym technicznie Arabem.

Czytaj również:  Hasbulla stoczy walkę w UFC!