Ewa Piątkowska zawalczy na PRIME 5 z mężczyzną!

Losy Freak Fightów w Polsce są przewrotne. O ile gale freak fightowe starają się utrzymywać pewien poziom i nie doprowadzać do zbyt dużych kontrowersji (które w Rosji czy USA są normą), o tyle federacja PRIME zaczyna coraz częściej łamać ten schemat i doprowadzać do coraz to bardziej kontrowersyjnych zestawień. Wśród nich znajduje się zestawienie Ewy Piątkowskiej, która jako pierwsza w Polsce, zawalczy na gali freakowej, z facetem!

Informacja o angażu Ewy Piątkowskiej obiegła wczoraj cały kraj. Niestety, informacje i komentarze wśród ludności nie są wcale tak pochlebne, jakby właścicielom federacji mogło się wydawać. Wszakże osoba związana od dziecka ze sportem, została zestawiona z facetem, który ze sportem ma niewiele wspólnego. Tak więc pod względem szans i emocji, które mogą towarzyszyć tej walce możemy śmiało stwierdzić, że będą one w obu wypadkach, zerowe.

O ile łatwo stwierdzić, czym kierował się PushBarber, który został zakontraktowany z Ewą Piątkowską, o tyle decyzji byłej już sportsmenki bardzo trudno jest się pogodzić. Ewa Piątkowska oczywiście przyjęła ten pojedynek głównie z uwagi na to, iż żadna inna osoba nie chciała się z nią mierzyć. Pytanie jednak, czy faktycznie zabrakło chętnych, czy po prostu federacja PRIME, nie ma dobrego portfolio wśród osób, które walczą na tej gali.

Tak czy siak, zestawienie zostało bardzo źle przyjęte i nie ma co się dziwić. Pod względem emocji zarówno przed walką jak i na niej, nie będziemy mieli zbyt wiele do uzyskania. Sama walka zapewne nie potrwa długo pomimo tego, że zawodnicy zmierzą się w dużych rękawicach.

Czytaj również:  Juras o propozycjach od federacji freak fightowych!