Ewa Brodnicka w boksie? Ewa odpowiada!

Ewa Brodnicka

GROMDA to silnie rozwijająca się marka na rodzimym rynku. Pomysłów na rozwój federacji i kolejnych walk było bardzo dużo. W najbliższym czasie, bardzo możliwe, że zobaczymy na gali pierwszy freakowy event, z udziałem Popka. Jednak nie jest to wszystko, co GROMDA może wziąć pod uwagę, w najbliższym czasie. Temat kobiet na gali GROMDA nie jest bowiem pierwszy raz poruszany na forum publicznym.

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla FanSportu, Ewa Brodnicka została wprost zapytana, czy zawalczyłaby dla federacji GROMDA. Warto przypomnieć, że właściciel federacji, czyli Mariusz Grabowski jest od wielu lat osobą, która współpracuje z Ewą Brodnicką. Nic więc dziwnego, że swojego czasu Mariusz Grabowski przyznał, że jeśli na gali GROMDA dojdzie do walki kobiet, pierwszą walkę będzie mieć w tej federacji właśnie Ewa Brodnicka.

Dziś przy okazji wywiadu z Ewą Brodnicą, powrócono do tego tematu i zarazem pomysłu. Ewa Brodnicka przyznała, że federacja GROMDA jest swojego rodzaju mocnym wyzwaniem, gdzie ciosy są niezwykle brutalne. Dodała także, że z jej wagą 60 kilogramów, w grę wchodzi tylko walka z drugą kobietą. Co więcej, Ewa Brodnicka wprost powiedziała, że wiele zależy od gaży, a także warunków umowy i promocji, która by szła za takim przedsięwzięciem.

Ewa Brodnicka zakończyła jednak, że na dzień dzisiejszy nie było takiej propozycji ze strony Mariusza Grabowskiego, tak więc nie musi się zastanawiać nad takim pomysłem.

Cały wywiad z Ewą Brodnicką znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Zbigniew Stonoga uruchamia kolejną galę freak fight!