Zbigniew Stonoga uruchamia kolejną galę freak fight!

Freak Night – tak będzie nazywać się nowa gala freak MMA, za którą stoi sam Zbigniew Stonoga. Informacja obiegła media wczoraj wieczorem, po wypuszczeniu wywiadu przez „Najlepszą Polską Dziennikarkę”. Czym będzie wyróżniać się nowa federacja, na tle pozostałych? Sprawdźcie sami!

Gala „Freak Night”, której założycielem jest Zbigniew Stonoga, została potwierdzona przez niego osobiście. Skutkiem tego, mamy oficjalne potwierdzenie co do tego, że nowa federacja powstanie na rynku i możliwe, że będzie to już przyszły rok.

Czym będzie wyróżniać się Freak Night?

Założeniem federacji jest stworzenie zupełnej odwrotności do tego, co aktualnie oferuje rynek freak fightów w Polsce. Mowa o patologicznych zrachowaniach i niskim poziomie merytorycznym, którego to Zbigniew Stonoga nie pochwala. Dodatkowo, sam zainteresowany zauważył, że tendencja na tego typu gale i zachowania jest coraz mniejsza, dzięki czemu jest to dla niego idealny czas, aby wejść ze swoim produktem na rynek.

Zbigniew Stonoga został także zapytany, czy na swojej gali widzi miejsce dla influenserów. Jak stwierdził, federacja Freak Night będzie polegać na tym, aby dawać szansę tym, którzy nie mają żadnych koneksji i pieniędzy, a są gotowi do walki i chcą wybić się swoimi umiejętnościami, bez żadnych pleców.

Poniżej cały wywiad ze Zbigniewem Stonogą:

Czytaj również:  Cain Velasquez wyszedł z aresztu! Co miał do przekazania swoim fanom?