Eventim zablokował wydarzenie High League 7!

Ciąg dalszy sprawy z High League nie wróży niczego dobrego. Jeszcze dziś, do całej sprawy szeroko ma się odnieść Szalony Reporter, który jest zawodnikiem tej gali. Już wczoraj, sam zainteresowany przekazał swoje obawy co do tego, że jeśli wydarzenie nie dojdzie do skutku, on sam zostanie na lodzie, pod względem swojego przygotowania. Dodatkowo, Szalony Rpeorter obiecał nam, że wykona jak najszerszy i najbardziej rzetelny research w tej sprawie. Dziś jednak padła nowa informacja, według to której, Eventim już nie prowadzi sprzedaży na wydarzenie High League 7. Czy to koniec tego wydarzenia?

Warto nadmienić, że jeszcze wczoraj miały odbyć się rundki z zawodnikami High League. Jednak do takiej sytuacji nie doszło, w związku z doniesieniami, które trafiły do opinii publicznej przedwczoraj. Przypomnijmy, że konta bankowe High League zostały zamrożone w poniedziałek, przez MSWiA. Informacja jest bardzo zła, biorąc uwagę fakt, jak blisko jest do następnego wydarzenia, jakim miało być High League 7.

O ile jeszcze do wczoraj można było kupować bilety na wspomniane wydarzenie, dziś ta opcja jest niemożliwa. Na portalu internetowym Eventim, który pośredniczył w sprzedaży biletów na galę High League 7, opcja zakupu biletów została zablokowana. Można tylko domyślać się, co oznacza taka decyzja w momencie, w którym gala miała startować za blisko 2 tygodnie czasu i w którym to czasie sprzedaż biletów rozkręca się w najlepsze.

Czekamy jednak nadal na materiał Szalonego Reportera, który może wyjaśnić więcej i oficjalne oświadczenie samej federacji.

Czytaj również:  KSW myśli o zatrudnieniu freaka?