Dustin Poirier o swoim powrocie do oktagonu!

Dustin Poirier

Dustin Poirier po ostatnich dobrych walkach, nieco przygasł w swoich social mediach. Jednak wczoraj, zawodnik UFC uaktywnił się i to w dość znaczący sposób, ponieważ od razu, przyszedł do swoich fanów z konkretami. Skutkiem tego wiemy już, że Dustin Poirier powróci do oktagonu, pod koniec tego roku. Dodatkowo, Dustin Poirier poinformował także, w jakiej kategorii wagowej wystąpi. Zapraszamy!

Przegrana którą Dustin Poirier zaliczył z Justinem Gaethje sprawiła, że Dustin zaczął zastanawiać się nad zmianą kategorii wagowej. Warto jednak dodać, że było to chwilę po jego przegranej, dlatego owe słowa można było traktować z przymrożeniem oka. Dziś już wiemy, że Dustin Poirier będzie chciał walczyć w dotychczasowej wadze. Tak więc, będzie to nadal, kategoria lekka.

Jak przyznaje sam Dustin Poirier, nie jest on wielki, jak na kategorię lekką, skutkiem czego, nie ma z nią problemu. Zawodnik UFC zauważa, że na co dzień, kiedy trenuje w normalnej wadze, ma o wiele cięższych sparingpartnerów od siebie, którzy także walczą w kategorii lekkiej.

Najważniejsze jest jednak to, że Dustin Poirier potwierdził to, że powraca do oktagonu w tym roku. Będzie to z pewnością gratka, ponieważ Dustin Poirier bez względu na to czy wygrywa swoje pojedynki czy je przegrywa, daje bardzo duże show w klatce, a jego walki są atrakcyjne dla oka.

Poniżej potwierdzenie powrotu zawodnika w tym roku:

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak na temat Arkadiusza Tańculi i jego występach w KSW!