Dos Anjos chętny na walkę z Gamrotem?!

Pomimo tego, że Dos Anjos był już kilkurotnie zestawiany do walki z Mateuszem Gamrotem, nigdy do takiego starcia nie doszło. Teraz jednak, może być do niego o wiele bliżej, niż kiedykolwiek. Dos Anjos wyraził bowiem chęć do walki z Polakiem, na jednej z najbliższych gal UFC. Sprawdźcie sami!

Dlaczego akurat Mateusz Gamrot? Jak twierdzi Dos Anjos, jest to idealne nazwisko, które po ewentualnej wygranej, było przepustką do walki z Islamem Makhachevem. Co więcej, Dos Anjos jest dość pewny swojej wygranej z Polakiem i bardzo chętnie chciałby z nim skrzyżować swoje rękawice, w najbliższym czasie.

Jak zauważa Brazylijczyk, on wraz z Mateuszem Gamrotem byli już zestawiani aż trzykrotnie przez UFC! Jednak to los chciał, że obaj zawodnicy nie zawalczyli. W pierwszym wypadku Dos Anjos miał wyrkyty COVID, skutkiem czego nie mógł pojawić się w Abu Zabi. Kolejnym razem to Mateusz Gamrot został wciągnięty do walki na zastępstwo. Trzeci raz Dos Anjos również doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z tego pojedynku.

Dlatego też, Dos Anjos wierzy, że tym razem walka z Mateuszem Gamrotem dojdzie do skutku i po wygranej z Polakiem, ten będzie mógł wreszcie zawalczyć z Islamem Makhachevem. Pytanie co na to wszystko UFC i jego matchmakerzy!

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zgłasza dyspozycję do walki w UFC!