Mateusz Gamrot zgłasza dyspozycję do walki w UFC!

Mateusz Gamrot przypomina o sobie w mediach społecznościowych i informuje, iż jest gotów na swój powrót do klatki UFC. Wydaje się więc, że matchmakerzy mogą zacierać ręce na kolejny pojedynek z udziałem Polaka.

W dniu dzisiejszym fani Gamrota, mieli okazję obejrzeć relację swojego ulubionego sportowca, przy pomocy Instagrama. Gramrot powrócił, ma się dobrze i jak sam informuje, jest gotów na kolejne pojedynki w UFC. Zawodnik poinformował także o tym, że jego dyspozycja została zgłoszona do UFC, dlatego rywal termin i miejsce będą dla niego poszukiwane w najbliższym czasie.

Na ten moment zapytany Mateusz Gamrot stwierdził, że najlepiej widzi swój powrót do oktagonu na przełomie kwietnia i maja. Jednak nie wyklucza wcześniejszego startu, jeśli dostanie na tyle mocnego zawodnika, aby móc zmierzyć się z nim w kategorii wyzwania sportowego.

Warto przypomnieć, że Mateusz Gamrot zajmuje aktualnie 7 miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC. Dlatego też, o potencjalnego przeciwnika nie powinno być trudno, ponieważ Mateusz ma dziś do przejścia całkiem sporą drogę w drabince. Najważniejsze jest jednak to, że zawodnik czuje się na siłach i  chce szybko wracać do oktagonu!

Czytaj również:  Zapowiedź walki UFC 282: błachowicz ankalaev