Don Kasjo nadal myśli o walce ze Szpilką. Myśli nawet o dacie takiego pojedynku!

Po ostatniej wygranej z Popkiem, Don Kasjo cały czas myśli o nowych celach. W ostatnich wywiadach mówi więc wprost o tym, że czeka na takie wyzwania i nazwiska jak Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka. Według niego, Szpilka jest bardziej w zasięgu i są możliwe nawet daty, które pojawiają się w jednym z wywiadów. Sprawdźcie sami!

Don Kasjo nie obawia się żadnych wyzwań, skutkiem czego, cały czas myśli o potencjalnym spotkaniu z Arturem Szpilką w oktagonie. Dodatkowo, liczy on na to, że Artur Szpilka przystanie na jego warunki i wejdzie z nim do jednej klatki.

Na dzień dzisiejszy, jak mówi sam Kasjo, czeka na powrót Artura Szpilki do zdrowia. Dopiero wtedy będzie można rozpocząć jakiekolwiek rozmowy. Sam zawodnik ma nadzieję, że uda się to zrobić jeszcze pod koniec 2023 roku. Co więcej, pierwotna ich walka miała być zakontraktowana na 4 marca, jednak walka z Denisem Załęckim zmieniła wszystko, ponieważ Artur Szpilka postanowił wypisać się z freak fightów.

Co ciekawe, Don Kasjo jest nadal pewny tego, że zdeklasowałby Artura Szpilkę. Na dzień dzisiejszy jednak nic nie wskazuje na to, abyśmy mogli szybko dowiedzieć się, jak będzie w praktyce.

Wszystkie wypowiedzi Don Kasjo znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Ustawiona walka podczas UFC Vegas 64?!