Don Diego mocno o dołączeniu Szeligi do Oknińskiego!

Wczorajsza informacja o dołączeniu Piotra Szeligi do Akademii Sportów Willanów stała się informacją hitową. Co więcej, sam Mateusz Kubiszyn, który miał doprowadzić Piotra Szeligę do najbliższej walki, miał okazję wypowiedzieć się na temat tego transferu. W polskim MMA zawrzało. Z kolei Don Diego postanowił na drugi dzień odpowiedzieć bardziej dosadnie, zarówno w stronę Piotra Szeligi, jak i trenera Mirosława Oknińskiego. Sprawdźcie sami!

Trzeba przyznać, że Akademia Sportów Walk Willanów od wielu lat była miejscem dla sportowców i następnie freak fighterów, którzy mieli problemy w różnych środowiskach związanych ze sportami uderzanymi. U trenera Mirosława Oknińskiego znajdzie miejsce każdy, kto w pełni dostosowuje się do wymogów i zaleceń trenera. Jeśli więc dany zawodnik jest w stanie wypełniać wszystkie polecenia trenera, wtedy ma wolne miejsce w jego akademii.

Nie inaczej jest w wypadku Piotra Szeligi, który nagle został bez trenera i całego sztabu. Wczorajsze dołączenie Piotra Szeligi do trenera Mirosława Oknińskiego okazało się wręcz hitową informacją, która została nagle powtarzana, na wszystkie strony.

O całe zamieszanie został zapytany Don Diego, który informował jeszcze kilka dni temu, że doprowadzi treningi Piotra Szeligi do jego najbliższej walki. Jednak już podczas programu CAGE wyszło, że Don Diego nie stanie w narożniku Piotra Szeligi, podczas jego najbliższej walki.

Don Diego jeszcze wczoraj, bardzo ostrożnie wypowiadał się na temat Piotra Szeligi i tego, co wokół niego się dzieje. Dziś jednak zmienił swój punkt widzenia. Co więcej, Don Diego jest zniesmaczony postawą Mirka Oknińskiego.

Według Don Diego, trener Mirosław Okniński nabija się z Piotra Szeligi i trudnej sytuacji, w której się znalazł.

Jedno jest pewne, trener Mirosław Okniński bardzo szybko odpowie na te słowa medialnie!

Czytaj również:  Trener Okniński mówi o kondycji polskiego MMA!