Denis Załęcki zaskakująco typuje walkę Karwat vs Labryga!

Jeszcze kilka dni temu kursy na Denisa Labrygę topniały z każdym dniem. Jednak gdy Denis Załęcki publicznie zaczął typowanie i argumentował swój wybór względem walki Karwat vs Labryga, kursy zaczęły nieco zmieniać swoje położenie. Oczywiście, Denis Załęcki jest nadal wielkim faworytem spotkania, jednak Konrad Karwat zaczyna wracać na powierzchnię i zyskiwać uznanie fanów!

W ostatnim wywiadzie dla FanSportu, Denis Załęcki został zapytany o swoje typy, na najbliższą galę High League 6, która będzie miała miejsce już w ten weekend. Większość jego typów była dość przewidywalna, natomiast zawodnik High League pokusił się o bardzo ciekawe stwierdzenie, jakoby to w jego opinii Konrad Karwat był bliższy wygrania swojego pojedynku, z Denisem Labrygą.

Według Denisa Załęckiego, to Denis Labryga jest osobą, która ma w teorii wygrać tą walkę. Natomiast sam Denis Załęcki postawiłby na Konrada Karwata, ze względu na jego doświadczenie w parterze, a także duże umiejętności zapaśnicze, połączone z dużą siłą. Denis Załecki zaznacza, że wiele w tym wypadku będzie znaczyć psychika Konrada Karwata, który przed tym pojedynkiem wydaje się być bardzo spokojny. Dodatkowo Denis zdradza, że zna gameplan Karwata i jego teamu.

Poniżej zobaczycie typowanie Denisa:

Czytaj również:  Magomed Ankalaev bardzo pewny siebie przed pojedynkiem z Błachowiczem!