Magomed Ankalaev bardzo pewny siebie przed pojedynkiem z Błachowiczem!

Już w ten weekend, z soboty na niedziele dojdzie do pojedynku między Janem Błachowiczem a Magomedem Ankalaevem. Walka jest main eventem gali UFC 282 i z pewnością przyniesie ona oczekiwane emocje wśród wszystkich ludzi, którzy będą mieli okazję oglądać ją na żywo w Las Vegas i przed telewizorami!

Jako że do pojedynku coraz bliżej, mamy okazję słyszeć coraz więcej komentarzy na temat pojedynku i obu zawodników. Dziś na temat walki wypowiedział się jeden z zawodników, czyli Magomed Ankalaev, który jasno stwierdził, że jest pewny swojego zwycięstwa z Błachowiczem. Zawodnik z Rosji zapewnił, że to właśnie on zostanie mistrzem wagi półciężkiej na długi czas!

Ankalaev twierdzi, że bardzo długo czekał na okazję, aby sięgnąć po ten pas i jest na niego w pełni gotowy, zarówno pod względem motorycznym jak i umiejętnościowym. Dodatkowo, jest to jego marzenie, o które zamierza się bić do samego końca.

Jak wygląda sytuacja Błachowicza?

Na dzień dzisiejszy nie usłyszeliśmy komentarza od Jana Błachowicza, który aktualny czas spędza ze swoimi bliskimi w Las Vegas. Jak widać, Jan Błachowicz stara się być spokojny i dobrze przygotowywać się mentalnie przed najważniejszym starciem, jednocześnie nie dając się ponosić żadnym emocjom. Polak zwiedza Las Vegas między innymi ze swoją kobietą i Łukaszem Jurkowskim, który towarzyszy mu w wielu wyprawach, kiedy to zawodnik toczy boje po całym świecie.

Czytaj również:  Marcin Wrzosek mocno do Don Kasjo!