Denis Załęcki zapowiada swój powrót do klatki!

Denis Załęcki postanowił poinformować o swoim powrocie do klatki. Co prawda nie wiadomo, kiedy i gdzie zobaczymy zawodnika byłej już federacji High League. Jednakże istotne jest to, że sam zawodnik jest już bliski powrotu, który ma miejsce po jego aktualnej kontuzji. Sprawdźcie sami!

Denis Załęcki postanowił wczoraj odpowiedzieć na kilka pytań, pochodzących od swoich fanów. Bardzo szybko, został zapytany o to, kiedy możemy widzieć go znów w klatce. Denis Załęcki postanowił bardzo szybko i obficie odpowiedzieć na to pytanie, zapowiadając wszystkim wokół, że szykuje się do mocnego powrotu i będzie on przygotowany w najlepszy z możliwych sposobów. Skutkiem tego, freak fighter potwierdził, że jego powrót jest szybszy, niż wszystkim mogło się wydawać.

Prawda jest bowiem taka, że od pewnego czasu było bardzo cicho o Dawidzie Załęckim, którzy przechodził kurację, wynikającą z operacji jego nogi. Dziś jest już jednak w dobrej formie i sam zawodnik HL zapowiada, że tym razem będzie już w stu procentach gotowy do walki, przez co zamierza uciszyć wszystkie osoby, które w niego nie wierzą.

Denis Załęcki zapowiada, że będzie o wiele szybszy, niż do tej pory. Co więcej, ma on mocno dymić na konferencjach, ponieważ według niego, aktualnie panuje na nich stypa. Wychodzi więc na to, że Denis Załęcki chce dać sobie dobrą wizytówkę, przed kolejnymi wydarzeniami freakowymi.

Czytaj również:  FEN miało problemy finansowe?