Denis Załęcki pewny dobrej formy przed Clout MMA 2!

Już w najbliższą sobotę Denis Załęcki będzie miał okazje skrzyżować swoje rękawice z Danielem Omielańczukiem. Walka, która z pewnością przyciągnie uwagę całej Polski, już teraz jest szeroko omawiana przez świat sportu i nie tylko. Denis Załęcki postanowił poinformować jak wygląda jego aktualna forma. Wszakże to od niej będzie zależeć to, jak przebiegnie walka w klatce. Sprawdźcie sami!

Denis Załęcki w wywiadzie udzielonym dla FanSportu przekonuje, że jest w najlepszej formie. Nic dziwnego, ponieważ jego rywal będzie również, najbardziej wymagającym przeciwnikiem, z jakim dotychczas przyjdzie mu się zmierzyć. Sam Denis Załęcki przyznaje, że aktualna sytuacja jest dla niego zupełnie nowa, ponieważ widzi, jak bardzo chudy jest na dzień dzisiejszy.

Denis Załęcki zadeklarował, że aktualnie waży 104 kilogramy, a nawet mniej niż ta waga. Sam zainteresowany dodaje, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudna przeprawa czeka go w klatce, dlatego musiał zejść tak wiele kilogramów.

Co ciekawe, Denis Załęcki zadeklarował, że po tej walce wchodzi na większą masę, ponieważ źle się czuje w tak niskiej wadze. Na dzień dzisiejszy stawia jednak na szybkość i dynamikę, która w połączeniu z jego siłą, może dać mu odpowiednie argumenty w klatce.

Na sam koniec, Denis Załęcki przekonuje, że sprawi niespodziankę w klatce, swojemu oponentowi.

Cały wywiad dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  UFC ogłosiła już główną kartę gali w Sao Paulo!