UFC ogłosiła już główną kartę gali w Sao Paulo!

Organizacja Ultimate Fighting Championship (UFC) ogłosiła główną kartę gali w Sao Paolo. Kto weźmie udział w walce wieczoru? A kto w co-main evencie? Odpowiadamy!

W main evencie gali organizowanej przez Ultimate Fighting Championship zmierzy się Jailton Almeida i Derrick Lewis. O tym pojedynku wiedzieliśmy od dłuższego czasu. Warto jednak zauważyć, że pierwotnie Jailton Almeida miał się zmierzyć z Curtisem Blaydesem. Ten jedna wycofał się z udziału w gali i organizatorzy musieli poszukać zastępstwa. W jego miejsce wybrano doświadczonego Derricka Lewisa i to on zmierzy się z Malhadinho podczas walki wieczoru na gali UFC w Sao Paulo

W co-main evencie gali Ultimate Fighting Championship Gabriel Bonfim podejmie Nicolasa Dalby. Z pewnością Marretinha swój udział w w co-main evencie zapewnił sobie serią piętnastu zwycięstw z rzędu. Co więcej, wszystkie dotychczas stoczone walki kończył przed czasem, co sprawia, że jego występy są też ciekawe dla samych fanów MMA.

Na głównej karcie znaleźli się także Rodrigo Nascimento, Rodolfo Vieira, czy Ismael Bonfim. Podczas gali w Sao Paulo miał też odbyć się pojedynek Caio Borralho z Nursultonem Ruziboevem. Ten jednak wypadł z rozpiski, a nowym rywalem Caio Borralho został Abus Magomedov.

Dokładna rozpiska głównej karty walk potwierdzona przez organizację UFC prezentuje się następująco:

UFC Sao Paulo – karta walk

Karta główna:

Jailton Almeida vs. Derrick Lewis – walka wieczoru

Gabriel Bonfim vs. Nicolas Dalby – co-main event

Rodrigo Nascimento vs. Don’Tale Mayes

Caio Borralho vs. Abus Magomedov

Rodolfo Vieira vs. Armen Petrosyan

Ismael Bonfim vs. Vinc Pichel

Czytaj również:  Marcin Różalski jednak nie dla federacji GROMDA!