Denis Załęcki atakuje słownie Labrygę i Szpilkę!

W filmie który został opublikowany godzinę temu na kanale FanSportu, Denis Załęcki postanowił odnieść się do wydarzeń, które miały miejsce w zeszłą sobotę. Oprócz wyjaśnień które złożył Denis, znalazło się miejsce na „pociśnięcie” wcześniejszemu rywalowi Załęckiego, czyli Arturowi Szpilce, a także Denisowi Labrydze. Sprawdźcie sami!

Nie milknął echa po sobotniej walce z udziałem Denisa Załęckiego i Daniela Omielańczuka. Przypomnijmy, że walka obu zawodników zakończyła się dyskwalifikacją, ze względu na niezdolność do walki jednego z przeciwników (Denis Załęcki nie chciał kontynuować walki i w jej trakcie opuścił oktagon). Skutkiem tego, wygranym walki stał się z automatu Daniel Omielańczuk.

Denis Załęcki nie chciał komentować szeroko całej sytuacji z samego początku. Dziś jednak na spokojnie wrzucił film, w którym postanowił wytłumaczyć się z tego, jak czuje się potraktowany po swoim ostatnim pojedynku. Oprócz wyjaśnień, znalazło się miejsce także na to, aby w mocny sposób, zaatakować słownie swoich potencjalnych przeciwników.

Denis Załęcki dodał, że Labryga prawdopodobnie stoczy z nim walkę, a on sam jeszcze lepiej przygotuje się do niego, niż do Omielańczuka. Oprócz tego, Denis Załęcki postanowił insynuować jakoby Denis Labryga i Artur Szpilka gustowali osobach płci męskiej.

Poniżej można zobaczyć cały film, który nagrał Denis Załęcki:

Czytaj również:  Kolejna, hitowa walka na XTB KSW Colsseum 2 potwierdzona!